Krytycy literaccy twierdzą, że mojej twórczości warto się przyglądać. Trudno mi się odnieść do tej opinii, pozostanę więc przy faktach: debiutowałam w 2012 roku humorystyczną nowelą „Za firewallem”, stanowiącą moje pożegnanie ze środowiskiem wielkich korporacji. Od tego momentu poświęciłam się całkowicie pisaniu.

Początkiem 2013 roku wydałam thriller psychologiczny „Zapomnij patrząc na słońce”, wymieniany przez recenzentów jako jedna z najlepszych książek tego roku, a nawet dekady. Opisywana jako „wymagająca, ale budząca w nas resztki człowieczeństwa” książka spowodowała lawinę komentarzy. Ale ja pisałam dalej – już końcem 2013 roku czytelnicy mogli się cieszyć zbiorem fantastycznych opowiadań Na wietrze diabeł przyjechał”. 2014 przyniósł natomiast kolejny thriller – „Jeden bóg”, po którym zmieniłam na chwilę zainteresowania i napisałam coś lżejszego – Dziewiątego lipca”. Co dalej? Nie wiem, próbuję wybrać najbardziej obiecujący projekt.

Równolegle z polskimi wydaniami moje książki trafiają do czytelników posługujących się językiem angielskim i hiszpańskim. Co zabawne, mimo różnic kulturowych, są bardzo dobrze odbierane. Jest to dla mnie dowód, że sztuka stanowi uniwersalny język.

Zapraszam na moją stronę na Facebooku oraz konta w serwisach Twitter, Instagram oraz Pinterest. Dłuższe teksty znajdziecie na moim blogu.

Newsletter

[mc4wp_form id="182"]

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmową książkę.